Taisyklės

Pirkti mūsų parduotuvėje tikrai lengva! Užsisakykite internetu, apmokėkite išankstiniu banko pavedimu ir gaukite prekes į namus.

Mokėjimo būdai:
Mūsų parduotuvėje galima atsiskaityti šiais būdais:
• Internetine bankininkyste per PaySera atsiskaitymo sistemą;
• Banko pavedimu
Gavėjas: Valdemaras Glinevičius
Gavėjo sąskaita: LT037300010145773833
Gavėjo bankas: AB Swedbank
• Grynais atsiimant iš kurjerio (COD)

Prekių pristatymas:
Priklausomai nuo pasirinto siuntimo būdo, siunta Jus turėtų pasiekti per 1-6 darbo dienas.

• Pristatymas per AB ”Lietuvos paštas” siuntų skyrių.
Pasirinkus šį būdą, užsakytas prekes pristatomos visoje Lietuvoje ne vėliau kaip per 2-6 darbo dienas (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimą. Registruoto siuntinio pristatymo kaina – 2 €, išskyrus Neringą.
• Pristatymas per kurjerius.
Pasirinkus ši būdą prekę Jums pristatys kurjerių kompanija per 1 – 3 darbo dienas po to, kai mes gausime apmokėjimą. Kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks. Pristatymo kaina 4 €, išskyrus Neringą.
Atsiimant prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai atžymėti siuntos priėmimo – perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Jei įtariate, jog viduje esanti prekė gali būti sugadinta, prašome tokios prekės nepriimti ir susisiekti su mumis.

Jeigu bendra užsakymo suma viršija 60Eur, prekes siunčiame NEMOKAMAI!

Kainos galioja Lietuvoje. Prekių atvežimas į Neringą papildomai kainuoja 15 Eur.
Jei turite skubų klausimą dėl pristatymo, visada skambinkite – suderinsime maksimaliai greičiausią servisą tel.860607482.

Prekių grąžinimas:
Jei jūs pirkote rūbą ar avalynę, tačiau netiko dydis – praneškite mums telefonu 860607482 apie tai iš karto gavę savo užsakymą. Suderinsime keitimo į kitą dydį/modelį arba grąžinimo sąlygas.
Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
Mūsų parduotuvėje pirktą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo.
Parašykite mums el. laišką adresu info@kidsavenue.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, su visomis etiketėmis.
Prekės išsiuntimu turėsite pasirūpinti jūs. Ją reikės išsiūsti adresu: KIDS AVENUE, Grūdų Sodų 8-oji g.21, Vilnius LT-11314. Prie siunčiamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją ir savo banko sąskaitos numerį pinigams grąžinti. Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 4 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

Tikimės, kad pas mus Jums bus malonu apsipirkti.